Новини » Львів 22 січня, 2018, 10:22
Волонтери з Львівщини та Польщі допоможуть прифронтовій зоні з дезінфекцією води
<nbsp;>

Внаслідок бойових дій на сході України постраждали локальні водопроводи, і зараз там відчувається величезний брак питної води. Прісної чистої води найперше потребують мирні мешканці, які стали заручниками воєнного конфлікту. Вирішити цю проблему взялися волонтери з Львівщини та Польщі.

Ініціатором проекту стала «Польська гуманітарна група» – всепольський благодійний фонд, який, окрім реалізації гуманітарних проектів у Польщі, постійно допомагає Україні. З українського боку до доброї справи долучилися громадська організація «Галицькі Новини Варто» та благодійний фонд «Українська гуманітарна група».

Проект передбачає дезінфекцію криниць, водопроводів, різних резервуарів з водою в декількох населених пунктах, які розташовані безпосередньо на лінії розмежування, фактично – на передовій.

Група волонтерів з «Польської гуманітарної групи» доправляє до міст та сіл спеціальні засоби для дезінфекції, які можуть непридатну для пиття воду зробити питною. Також фахівці проводять лабораторні дослідження, навчають місцевих, як правильно користуватися засобами дезінфекції.

За оцінками одного з представників польської сторони Артура Нємчика, позитивні наслідки від зреалізованого проекту відчує понад 25 тисяч мешканців Гранітного, Золотого, Новоіванівки, Криниці та Старої Авдіївки. Препаратів для дезінфекції води вистачить на 12 місяців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 15:02 :03