понеділок, 22 січня, 2018, 15:25 Політика
Україні потрібна демократія, а не революція, – Касьянов
Юрій Касьянов. Скріншот з відео
Юрій Касьянов. Скріншот з відео

Петро Порошенко дуже хоче усунути Саакашвілі з політичної арени. Це погано впливає не лише на імідж Президента, але й на загальні настрої українців, породжуючи революційний дух. Проте чергове повстання нашій країні не потрібне, на відміну від принципів демократії.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив волонтер Юрій Касьянов.

«Нам потрібна не революція, а запуск демократичних процесів. Водночас, Петро Олексійович робить усе для того, щоб почалося повстання. Він дуже хоче витіснити Саакашвілі з країни. Чомусь вважає його ворожою силою. Та, на мій погляд, Порошенко сам собі шкодить, оскільки проводить погану політику. Зрештою, народ може обуритися та змести його з крісла, попри те, що це взагалі не вигідно», – говорить гість програми.

На думку експерта, Президент України мислить суттєво відмінними від народу категоріями. Для нього найбільшими проблемами є не ті, що мають національне значення, а ті, які загрожують його посаді.

«Найбільшими проблемами для Порошенка є ті сили, які загрожують його владі. Він чудово розуміє, що втративши її, залишиться ні з чим. Адже всі порушення закону, які здійснив Петро Олексійович та його люди, можуть обернутися проти нього злим жартом. І суд над порушеннями нинішнього президента був би значно жорсткішим від звичних процесів», – говорить експерт.

Гість студії припускає, що конфлікт між Саакашвілі та Порошенком розпалився через те, що політики використали себе навзаєм.

«Насправді, я гадки не маю, яка чорна кішка пробігла між Саакашвілі та Порошенком. Проте, мабуть, у певний момент перший став більш самостійним, чого зовсім не очікував другий. Вони використали один одного і почали грати у різних командах. Загалом, обидва політики зловживають населенням, бо хочуть його використати як електорат для політичних цілей. Порошенко думає, що Саакашвілі йому надзвичайно серйозний конкурент, хоч для Президента загрозою є він сам», – пояснює свою точку зору Юрій Касьянов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 11:45 :31