понеділок, 22 січня, 2018, 17:15 Суспільство
У кожній родині в Грузії Саакашвілі або когось посадив, або обібрав, – Яворівський
ZIK
ZIK

На відміну від Міхеїла Саакашвілі, Петро Порошенко не може переконати весь світ в успішності своїх реформ. Адже на нашу державу досі дивляться, як на «заповідник, де нічого не відбувається».

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат I, II, IV, V, VI, VII скликань Володимир Яворівський.

На думку Яворівського, Порошенко сам «собі придумав проблему із Саакашвілі», та дуже прикро, що це відбувається у складний для України період.

«Треба було або не давати йому громадянство, або вже не забирати його. Не забуваймо, що Саакашвілі «не хлопець з вулиці», а двічі президент держави, яку він витягнув із пост-радянського болота», – вважає колишній депутат.

За його словами, Саакашвілі таки вдалось переконати увесь світ в успішності грузинських реформ. Та чомусь, президент України Петро Порошенко не може продемонструвати таких досягнень.

«Чому Порошенко не переконає увесь світ, що в Україні все нормально? Чому на нас дивляться, як на заповідник, де нічого не відбувається?», – наголосив Яворівський.

Адже, за словами політика, Петро Порошенко – єдиний ініціатор і виконавець ідеї про грузинів-реформаторів, які зможуть змінити нашу державу.

«Не слід говорити, ніби Саакашвілі створив систему, якої сам і боїться. Адже Грузія справді була чи не найкорумпованішою державою. Я був там ще за часів Шеварднадзе та після його каденції і бачив, як вона змінилася», – зауважив експерт.

Звичайно, це не заслуга лише Саакашвілі, однак, на думку Яворівського, саме цей політик зміг сформувати команду, яка й добилась таких яскравих змін.

«Що заважає зробити це Порошенкові? Невже у нас немає молодих умів, які мають прекрасні ідеї чи вчилися закордоном?», – дивувався Яворівський.

Разом із тим він зазначив: нинішня поведінка Грузії щодо Міхеїла Саакашвілі є цілком закономірною. Адже тоді він перейшов дорогу багатьом олігархам, вимагаючи віддати частину вкрадених коштів державі.

«Скільки він нажив ворогів! Це ж не розрізнена Україна, а Грузія. Там роди та клани. У кожній родині він когось або посадив, або обібрав для того, щоб витягнути державу із болота», – підкреслив Яворівський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:04 :32