понеділок, 22 січня, 2018, 21:15 Політика
Савченко закликає надати українцям право на фізичне знищення влади
ZIK
ZIK

Українці зможуть вберегтися від «дурдому» влади лише у тому випадку, коли отримають право на її фізичне знищення. Це право потрібно закріпити у Конституції.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Надія Савченко відповідаючи на запитання, хіба це не «дурдом», коли Президент їде відпочивати і покидає країну напризволяще коли відмовляються денонсувати договір про дружбу з окупантом, а українською армією керують люди з російськими прізвищами.

«Весь цей «дурдом», що ви назвали одним словом, можна охарактеризувати словом політика. Вона відображає якийсь сюрреалізм, коли дуже важко зрозуміти, що відбувається. Дуже погано, коли політику роблять нечесні люди, тоді виходить така ситуація, яка веде в нікуди. Інколи дивна політика виводить країну із кризи. Ми бачили диво в Сінгапурі та приклади інших держав. Але, що потрібно робити зараз, коли ми бачимо всю цю несправедливість і не бачимо світла в кінці тунелю?», – поцікавилася гостя програми.

На переконання народної обраниці, було б дуже правильно передбачити в Конституції право українців на повстання.

«Це потрібно для того, аби кожна влада не заводила людей у «дурдом», а розуміла, що завтра їй прийде кривавий кінець. Українці повинні мати право на повстання і на фізичне знищення, якщо влада зраджує національні інтереси України і Конституцію», – підсумувала Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:58 :16