понеділок, 22 січня, 2018, 20:40 Політика
Савченко про голову НБУ: Якщо замінити Гонтареву Яценюком, то буде ще гірше
ZIK
ZIK

Поки є такий Президент як Порошенко, і з такими повноваженнями у владі, то питання нового голови НБУ все одно буде вирішене на його користь.

Таку думку висловила народний депутат України Надія Савченко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Надія Савченко вважає, що не дивлячись на те, що кандидатуру голови Національного банку все одно подаватиме Президент, народним депутатам також потрібно замислюватися над цим питанням.

«Складно сказати, хто може стати достойним головою НБУ. Але очевидно, що людина має бути і гарним бухгалтером, і аналітиком, і менеджером. Чи є така кандидатура серед відомих нам персон? Ну якщо замінити Гонтареву Яценюком, то буде тільки гірше.

Адже країну почнуть рвати ще більше, оскілки Яценюк почне ділити повноваження з Порошенком. Натомість Гонтарева підігрувала як Порошенку, так і Януковичу», – прокоментувала Савченко.

Безумовно, додає народний депутат, хочеться вірити, що нам вдасться обрати дійсно принципову людину та гідного голову НБУ. Однак поки є такий Президент як Порошенко, і з такими повноваженнями у владі, то питання все одно буде вирішене на його користь.

«Віктор Пинзеник довгий час був міністром фінансів, і він дійсно розумний професійний фінансист. Я вважаю, що з Нацбанком він справився б не гірше, ніж Гонтарева, і набагато краще Яценюка, Яресько і будь-кого іншого. Але чи довірять йому таку посаду?», – зауважила Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:11 :57