понеділок, 22 січня, 2018, 13:31 Політика
Президент заявив, що брак єдності не дав утримати незалежність 100 років тому
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що брак єдності – головне, що не дало утримати українську незалежність 100 років тому.

Про це він сказав під час урочистого зібрання в Українському Домі з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР, повідомляє Укрінформ.

«Ubi соnсоrdia ibi victoria – де злагода, там перемога. Ця мудрість, закарбована у крилатому латинському вислові, відтак була відома ще в давньоримські часи. І це саме те, що наші предки недооцінили сто років тому. Головне, що не дало тоді постати українській незалежній державі – брак внутрішньої єдності, політичні чвари, анархія», – сказав Порошенко.

Він додав, що комуністично-більшовицька демагогія замість того, щоб консолідувати нас у єдину націю, розпалювала соціальну ненависть між різними верствами суспільства.

«Калейдоскопічні зміни урядів, змови і постійні заколоти не залишали шансів на успіх. За чотири роки влада в Києві змінилася понад десять разів – поки не дісталася Кремлю на цілих сімдесят один рік», – зауважив Президент.

Порошенко також наголосив, що через брак міжнародної підтримки Україна в ті важкі часи залишилася сам-на-сам з агресором, а також не встигла створити боєздатного війська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:19 :05