понеділок, 22 січня, 2018, 20:30 Політика
Портнов про «закони 16 січня»: У їх написанні я участі не брав
ZIK
ZIK

Ті, хто прийшов до влади на критиці «законів 16 січня», щонайменше не повинні були їх повторювати, посилювати та збільшувати їхню кількість.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK за допомогою скайп-зв’язку заявив колишній радник Президента України Віктора Януковича (2011-2014 рр.), екс-заступник голови АП, юрист Андрій Портнов.

Андрій Портнов, коментуючи запитання щодо «законів 16 січня», зазначив, що не хоче називати їхніх авторів, оскільки щодо цього є кримінальне провадження і низка осіб перебувають у розшуку.

«Я в написанні цих законів участі не брав, але як чиновник президентської адміністрації на той момент у силу своїх функціональних зобов’язань поставив також свою візу, коли вони прийшли із парламенту вже на підпис Президенту», – зазначив Андрій Портнов.

З його слів, ті, хто прийшов до влади на критиці «законів 16 січня», щонайменше не повинні були їх повторювати і не посилювати та не збільшувати їхню кількість. Андрій Портнов заявив, що назагал нові закони, прийняті нинішньою владою, виглядають набагато страшніше та антидемократичніше, аніж «закони 16 січня».

«Я вважаю, що закони 16 січня на фоні того, що вже прийняла чинна влада, виглядають маленькими маргінальними інструкціями», – заявив він.

Андрій Портнов навів приклад, що зараз чиновники висловлюються про те, що для боротьби із злочинністю потрібно запровадити персоніфікацію тих, хто купує сім-карти. А така норма, нагадав він, була у «законах 16 січня».

«Що тоді влада говорила? Що для боротьби із злочинністю потрібна ідентифікація. Ось зараз останнє резонансне убивство, яке було розкрите, розкрили завдяки тому, що оперативно-технічні заходи дозволили відстежити телефонні контакти, азимути, де перебували ті чи інші абоненти. А це ще легше відбувалося б, якби ті закони не були відмінені», – заявив він.

Серед «законів 16 січня» була норма і щодо масової фіксації дорожнього руху, нагадав Андрій Портнов. З його слів, її відмінили, а тепер знову прийняли, але вже «із пафосом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 19:50 :37