понеділок, 22 січня, 2018, 21:25 Політика
Портнов: Нам залишилось терпіти чинного Президента трохи менше року
ZIK
ZIK

Якщо в Україні будуть чергові вибори президента, то виборча кампанія стартує у грудні цього року. А це означає, що чинного Президента залишилося терпіти менше року, до початку виборчої кампанії.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив юрист, екс-перший заступник глави адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.

Коментуючи нинішню ситуацію в Україні, гість програми зазначив, що покращити її за чинної влади практично неможливо. І на питання ведучої, то ж що буде далі, Андрій Портнов відповів:

«Я вважаю, що єдиним виходом із цієї ситуації є перевибори чинного Президента. І якщо це будуть чергові вибори, то виборча кампанія стартує у грудні цього року, а це означає, що чинного Президента залишилося терпіти менше року, до початку виборчої кампанії», – заявив екс-заступник глави адміністрації президента часів Януковича.

Колишній чиновник додав, що як тільки в Україні оберуть іншого президента, переформується і парламентська більшість.

«Навіть, без парламентських виборів. Бо Конституція забороняє розпускати парламент до закінчення парламентської каденції, а закінчується вона восени 2019 року. Думаю, що парламентська більшість якимось чином підлаштується під нового президента і, якщо у нового президента буде інша повістка дня, зокрема, не жага наживи і не інформаційний піар, то тоді можливо з’явиться шанс для країни, щоб вийти із цієї ситуації», – переконаний Портнов.

Разом з тим, адвокат зазначив, що поки що в Україні немає лідера, який би замінив чинного Президента.

«І як на мене, гіршого лідера в країні ніж зараз, бути вже не може. Тому, будь який новий – це нова повістка дня, новий кредит довіри, нові повноваження від населення, формування нових інститутів влади, окрім того, це нова комунікація з ЄС. Тому можливо ми отримаємо шанс, коли країна обере нового президента», – додав чиновник часів Януковича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:25 :12