понеділок, 22 січня, 2018, 15:32 Політика
Порошенко контролює майже всі важелі влади, – Гайдай

Силу судів, прокуратури, СБУ контролює Порошенко. Тому вони спрямовані проти однієї людини – Саакашвілі. На думку Президента, цей політик є великою загрозою для влади і державності.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політтехнолог Сергій Гайдай.

«Вся увага прикута до Саакашвілі не через порушення закону. Ми всі розуміємо, що це наслідок конфлікту із Порошенком. Наш Президент вважає грузинського політика найбільшою загрозою для влади і державності. Саме тому зусилля прокуратури, СБУ, судів спрямовані проти однієї людини», – переконаний гість студії.

Для Грузії Саакашвілі буде такою ж проблемою, як і для України, вважає політтехнолог.

«На мій погляд, Саакашвілі  екстрадують. Поки що не зрозуміло куди, адже у Грузії він також буде проблемою, через яку почнуться масові мітинги, протести тощо», – коментує експерт.

Сергій Гайдай підкреслює, що у Грузії Саакашвілі має багато прихильників.

«Як би наша влада не переконувала нас, запевняла у протилежному, але Саакашвілі в Грузії люблять. Мінімум двадцять відсотків населення готові за нього боротися. Жоден український політик такої підтримки не має», – говорить Гайдай.

На думку політтехнолога, влада робить помилку. Виславши Саакашвілі закордон, ми не позбудемося його приступності.

«Саакашвілі не та постать, яка так просто відійде від боротьби. Якщо він втягнувся у бій, то не дозволить собі здати позиції. До того ж, існує дуже популярна думка: Порошенко максимально узурпував всі важелі влади. Сьогодні, мабуть, нема сфери діяльності, яку б він не контролював. Позаяк, всі думають, що наша влада є сильною та мудрою і тією, яка вміє керувати. Та я поспішу заперечити. На жаль, у неї нема політичного мислення, якщо це не стосується фінансових потоків», – пояснює гість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 09:32 :15