понеділок, 22 січня, 2018, 15:38 Події
Не сподіваємось, що рішення апеляційної інстанції буде на користь Саакашвілі, – Чорнолуцький

Сторона захисту Міхеїла Саакашвілі не сподівається, що рішення апеляційної інстанції буде ухвалене на користь цього політика. Мовляв, хоча й зібрали достатньо доказів про те, що відмова у надані статусу біженця була незаконною, зараз відбувається колосальний тиск на суддів.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів адвокат Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

«Під час засідання ми заявили про відвід цього складу суду, адже бачимо у їхніх діях ознаки упередженості щодо позивача Міхеїла Саакашвілі. Після перерви наше прохання частково задовольнили. У цій же заяві ми і просили призупинити розгляд справи до моменту призначенні іншого складу», – розповів Чорнолуцький.

Визначення ж іншої колегії суддів, на його думку, триватиме кілька днів. Адже, згідно процедури, воно відбувається автоматично.

«Коли ж це буде, наразі не можу сказати. Оголошуючи попереднє процедурне рішення, не було вказано чіткої дати, на яку зроблено перерву», – зауважив адвокат.

Разом із тим він наголосив: те, що позов до апеляційного суду принесли самі представнитки Міграційної служби, вважає «нонсенсом».

«Це ознаки процесуальних диверсій чи шулерства. Адже, згідно кодексу, відбувається зловживання процесуальними правами – рішення суді Скочок було ухвалене виключно на користь ДМС. На жаль, позов Саакашвілі був не задоволений», – зазначив Чорнолуцький.

Тож, за його словами, маючи документ, ухвалений на свою користь, Міграційна служба вирішила закинути «формальну технічну апеляцію». Мовляв, таким чином намагаються не дати Саакашвілі реалізувати право на оскарження рішення у 30-денний термін. Адже цю процесуальну дію вирішили пришвидшити розглядом у апеляційній інстанції. Відтак, це змушує лідера «Руху нових сил» не чекати 30 днів, а піти на оскарження значно швидше.

«Це робиться для того, щоб рішення першої інстанції швидше вступило в силу. Ми ж розуміємо, що відбувається колосальний тиск на суд, тому й, на жаль, не сподіваємось, що апеляційна інстанція ухвалить рішення на нашу користь. Хоча й ми поклали достатньо аргументів та доказів і в сам позов, і зараз, у апеляцію на 12 сторінок, яку ми подали. Там ми теж виклали, що рішення судді Скочок було незаконним і не необґрунтованим», – підкреслив Руслан Чорнолуцький.

Нагадаємо, сьогодні У Київському апеляційному адміністративному суді розпочався розгляд апеляції Управління ДМС України у Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня щодо Міхеїла Саакашвілі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 04:44 :37