понеділок, 22 січня, 2018, 22:45 Політика
Нардеп Чумак: Репутації керівництва країни вже немає
ZIK
ZIK

Після багатьох скандалів керівництво України вже немає репутації серед своїх партнерів на Заході. Вони побачили, що влада аби отримати наступний транш допомоги, лише змінює декорації, але не систему.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віктор Чумак.

«Зараз не стоїть питання щодо репутації керівництва країни – її вже немає. Минулого року був скандал з НАЗК і ще декілька з НАБУ. А щодо скандалу з антикорупційним судом, то у західних партнерів склалась думка, що це імітація антикорупційних реформ. Вони чітко це бачать, що імітуються якісь кроки, аби отримати черговий транш і не більше. А суть державної політики, яка є олігархічна та клептократична, не змінюється. За ці 4 роки змінилися лише декорації», – вважає пан Чумак.

Водночас, на переконання гостя програми, безвіз не прив’язаний до створення Антикорупційного суду.

«З цього приводу безвіз втратити буде дуже важко. Це буде крайній захід і не дуже пов’язаний з цими угодами. Там скоріше по НАЗК. Воно не працює. От це набагато серйозніше для безвізу», – відзначив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 15:24 :38