понеділок, 22 січня, 2018, 11:29 Події
Над окупованим Луганськом запустили прапор України
Фото: facebook.com/ato.news
Фото: facebook.com/ato.news

На День Соборності над окупованим Луганськом запустили прапор України.

Український стяг був виготовлений волонтерами Донеччини і переданий у дарунок жителям сусідньої області як символ єдності України.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці у Фейсбуці.

«Саме так у Станиці Луганській вирішили відзначити День Соборності України. За сприяння місцевої влади, відділу цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ», членів спілки учасників бойових дій АТО Луганщини та учнівської молоді місцевих шкіл у небо над містом та передовими позиціями піднявся Державний Прапор України.

Проведенню святкового заходу не завадив ані щільний дощ, ані пронизливий зимовий вітер. Прапор України, оздоблений кількома десятками повітряних куль, граціозно піднявся у піднебесся. Присутні супроводили це дійство виконанням Гімну України та гучними оплесками», – повідомляють у прес-центрі АТО.


Зазначається, що захід був проведений за допомоги відділу цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ», членів спілки учасників бойових дій АТО Луганщини та учнів місцевих шкіл.

Наголошується, що учасники заходу під час запуску державного стягу виконали Гімн України.

«Подібні заходи якнайкраще сприяють піднесенню морально-психологічного стану місцевого населення, зміцнюють віру у завтрашній день та довіру до своїх захисників», – зауважив керівник підрозділу ЦВС ОТУ «Луганськ» Валерій Басалига.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:25 :35