Новини » Суспільство 22 січня, 2018, 18:01
На Одещині продовжили шкільні канікули через спалах кору та негоду

В Одеській області через спалах кору і негоду шкільні канікули продовжено в 14 районах і шести об’єднаних територіальних громадах.

Рішення про продовження канікул прийняли сьогодні під час засідання штабу з питань подолання наслідків негоди Одеської обласної державної адміністрації, передає УНІАН.

Зокрема, на території області масово продовжують канікули в освітніх закладах. Через спалах кору відповідні рішення прийняли в закладах чотирьох районів: Біляївському, Любашівському, Миколаївському, Ширяївському, а також у Красносельській, Новокальчевській, Ширяївській ОТГ. Крім того, у зв’язку з негодою відповідні рішення прийняли ще десять районів, три ОТГ і два міста.

«Кожен має індивідуальний підхід до організації освітнього процесу. Дітей, які не щеплені проти кору, до закладів не допускатимуть – згідно з рішенням комісій ТЕБ та НС. Відпрацювання навчального матеріалу з дітьми, які не вакциновані, має бути забезпечено. Зокрема, шляхом викладення його на сайті закладу, проведення індивідуальних занять, консультацій», – сказав директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Як уточнили в прес-службі ОДА, рекомендації продовжити канікули в навчальних закладах через спалах кору дала Одеська обласна державна адміністрація. Напередодні відповідного листа підписав голова ОДА Максим Степанов.

Всього з початку року на Одещині виявлено 265 хворих на кір, із них 160 – діти і 105 – дорослі. Медичним установам Одеської області додатково буде надано 5 тис. доз вакцини проти кору.

21 січня в місті Ізмаїл (південь Одеської області) в зв’язку з погіршенням погоди вирішили продовжити шкільні канікули до 25 січня. Внаслідок негоди в Одеській області було пошкоджено 1100 опор повітряних ліній електропередач, що призвело до знеструмлення майже 600 населених пунктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 13:59 :33