понеділок, 22 січня, 2018, 12:51 Київ
На Хрещатику розгорнули синьо-жовтий стяг завдовжки понад кілометр
Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Фото: Синиця Олександр/УНІАН

У Києві вздовж Хрещатика розгорнули національний прапор довжиною більше одного кілометра, що увійшов до Книги рекордів України.

Участь в акції, організованій Державною казначейською службою, взяли близько 700 співробітників центрального та регіональних управлінь цієї служби, передає «Укрінформ».

Працівники казначейства розгортали стяг по тротуарній частині з двох боків головної вулиці столиці – від Європейської площі та з боку Бесарабської площі, а саме від перехрестя Хрещатика і вулиці Богдана Хмельницького, та з’єдналися на Майдані Незалежності.

Як зазначила голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз, нинішнє розгортання прапора стало завершенням Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну», розпочатої ще у серпні 2017 року, під час якої працівники казначейства у регіонах поступово додавали до стягу свої частини із позначенням на них назв населених пунктів.

За її словами, загальна довжина прапора становила 1 км 59 м 95 см.

«Саме цей прапор воєдино ми сьогодні представили Україні. Він символізує згуртованість, патріотизм, віру в те, що територіальна цілісність нашої держави найближчим часом стане реальністю для України, а ті вороги, які напали на нашу державу, повинні знати й запам’ятати, що територіальна цілісність нашої держави, яка скраплена кров’ю наших героїв, незламна і нероздільна», – підкреслила Слюз.

Вона наголосила, що розгортанням національного прапора-гіганта було продемонстровано, що Україна – єдина і неподільна, адже до його складу увійшли й прапори територіальних управлінь Держказначейської служби АР Крим та Донецької і Луганської областей.

У свою чергу представник Книги рекордів України зауважив, що прапор, розгорнутий казначеями на Хрещатику, зафіксований як рекорд України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:45 :09