понеділок, 22 січня, 2018, 20:03 Економіка
Втрата безвізу – не найбільша загроза для України, – екс-міністр
ZIK
ZIK

Сьогодні Європа вказує на загрозу втрати безвізу для України, щоб влада не вішала собі ордени на жакети. Проте найбільша загроза для України полягає у провалі економіки, оскільки такі «розумні» керівники держави заклали величезний дефіцит бюджету.

Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр України, міністр економіки України у 1992 році Володимир Лановий в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Завтра в ЄС зберуться дипломати для обговорення механізмів призупинення безвізового режиму з третіми країнами. Відтак, будуть розглядати і Україну, і Грузію.

У ЗМІ зазначають, що у Грузії є більша вірогідність призупинення безвізу через проблему мігрантів. Що ж до України, то ЄС не в захваті від українського законопроекту про Антикорупційний суд , але реальної загрози для призупинення безвізового режиму нема.

«На мій погляд, навколо питання безвізу для України є не настільки очевидні обставини. Насправді європейці прекрасно розуміють, що українському народу потрібно чисте повітря. Треба, що люди бували за кордоном та переймали досвід у різних сферах життя – в побудові місцевого самоврядування, в бізнесі та інших сферах», – певен Лановий.

Експерт пояснює, що ідея Європейського Союзу та Європи – це інтеграція, тобто об’єднання ринків та виробництв. Відтак, бізвіз для українців – це дуже важливий чинник та спосіб усвідомлення, що може бути нове життя, нова країна, влада та мораль.

«Європейці вказують українській владі на загрозу втрати безвізу, щоб вона не вішала собі на жакети ордени. Проте найбільша загроза для України полягає у фінансовій ситуації, оскільки такі «розумні» керівники держави заклали величезний дефіцит бюджету у 130 мільярдів гривень, сподіваючись на різну фінансову підтримку від міжнародних партнерів.

Натомість майже усі відмовилися надати Україні кошти, і сьогодні на Заході розуміють, що це буде страшний провал для економіки України», – констатував Володимир Лановий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:45 :18