понеділок, 22 січня, 2018, 13:56 Суспільство
Коли мені було 9 років – вітчим вбив матір,– Інна Арсенич-Березовська

Інна Арсенич-Березовська – жінка із складною долею. Після вбивства матері, зовсім маленькою, вона потрапила в інтернат. Згодом, у дев’ятнадцять завагітніла, а через два роки вдруге народила дитину. Проте малечу забрала соціальна служба і з того дня життя жінки пішло шкереберть – вона опинилася на вулиці та почала пиячити. Та цей страшний сон тривав до певного дня.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Коли мені було дев’ять років, мою матір вбив вітчим. Тому я потрапила до дитячого будинку, який, фактично, замінив сім’ю», – пригадує героїня програми пані Інна Арсенич-Березовська.

Після інтернату Інна опановувала професію швачки та раптово, у дев’ятнадцять, завагітніла. Відтак, маленька Катерина стала сенсом життя для Інни. Через два роки жінки виходить заміж за іншого чоловіка і в них народжується ще одна дитина – Олександра.

«Спочатку все складалося чудово, але чоловік почав пити. Його ставлення було жахливим: ні поваги, ні розуміння, ані допомоги. Він бив мене та дітей, а тому я розлучилася з ним», – розповідає Інна Арсенич-Березовська.

Інна залишилась з трирічною Катериною і півторарічною Олександрою сама. Жінка орендувала житло, працювала на двох роботах, віддала дітей у садок, проте одного дня соціальні служба забрала малечу.

«Я двадцять п’ять років не бачила своїх дітей. Намагалася їх розшукати, але все марно. Від безнадії почала щодня пити, протягом десяти років я скочувалася на дно, жила на вулиці», – ділиться героїня програми.

Під час обідів для безпритульних Інна дізналась про «Оселю». Це громадська організація, яка допомагає безхатченкам повернутися до нормального життя. Там можна знайти дах над головою, роботу, а найважливіше – підтримку і розуміння.

«Інна прийшла до нас дуже худою, але крок за кроком почала ставати на ноги. Вона дуже цілеспрямована, любить роботу і ніколи не сидить на місці. Саме тому їй вдалося покинути пиячити, почати життя з нового аркушу», – каже співробітник Інни Сергій Єфремов.

«В нашому закладі Інна відповідає за переробку одягу. Тут до неї дослухаються, як керівника. Вона заслужила авторитет», – коментує працівниця «Оселі» Оксана Бучковська.

Та найважливішим є те, що в «Оселі» Інна нарешті зустріла своє справжнє кохання – чоловіка, який теж колись був безпритульним.

«Я й не просила у Бога такого чоловіка, але він мені його дав. За десять років наших стосунків він жодного разу не підвищив на мене голос, не образив. Юрій здуває з мене кожнісіньку пилинку», – говорить героїня програми.

«Інна відрізняється добротою і турботою. Це відчувається. Ми живемо душа в душу та один для одного», – додає чоловік Інни Юрій Арсенич-Березовський.

Зворушлива історія пані Інни заслуговує на увагу. Тому проект «Добрий ZIK» подарував жінці відпочинок у Карпатах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 11:08 :13