Новини » Політика 22 січня, 2018, 20:15
Екс-радник Януковича про скасування санкцій ЄС: Той, хто їх ввів, зрештою за них і заплатив
ZIK
ZIK

Європейський суд постановив, що Євросоюз зобов’язаний заплатити Андрію Портнову за введені санкції 15 тисяч 500 євро. Ці кошти були перераховані на рахунок в українському банку.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK за допомогою скайп-зв’язку заявив колишній радник Президента України Віктора Януковича, екс-заступник голови Адміністрації Президента України Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов.

Андрій Портнов, який нині живе у Відні (Австрія), розповів, що нині працює із окремими західними адвокатськими компаніями, веде бізнес.

«Що ж до санкцій, то це інформація загальновідома: як відомо, у березні 2015-го року Європейський Союз відмінив відносно мене санкції. Однак мені цього було недостатньо, і я завершив відносини із Європейським Союзом у судовому процесі у Люксембурзі. Рішенням суду Євросоюзу було встановлено, що санкції щодо мене приймали протиправно, протизаконно, і повністю були відмінені. Європейський суд постановив, що Євросоюз зобов’язаний заплатити мені за те, що ввів санкції, 15 тисяч 500 євро, і вони були перераховані на рахунок в українському банку. Таким чином завершилася історія із санкціями. Тобто, той, хто їх ввів, власне кажучи, зрештою за них і заплатив», – зазначив Андрій Портнов.

Гість програми наголосив, що проживає в Австрії легально та пройшов перевірки, зокрема, і щодо легальності походження коштів.

«Мені австрійський банк відкрив персональний рахунок, мені дозволили зареєструвати мою компанію, крім мого партнерства із західними адвокатськими компаніями, зараз я ще роблю ще свою. Розширюю бізнес, який складається із австрійського і українського сегментів юридичної діяльності», – розповів Андрій Портнов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 17:00 :33