понеділок, 22 січня, 2018, 16:21 Політика
Дивно, що Саакашвілі просить притулку у державі, де є «бариги» та диктатура, – Медведєв
ZIK
ZIK

Те, що Міхеїл Саакашвілі просить притулку в України та боїться екстрадиції – нонсенс. Адже, за його словами, тут царюють «бариги» та диктатура, тоді як у Грузії – успішно працюють впроваджені ним реформи.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політтехнолог Олег Медведєв.

За останні місяці в історії із Саакашвілі накопичилось дуже багато всього, тож настав час розставити «якісь крапки над «і».

«Надання громадянства Міхеїлу Саакашвілі та його запрошення на роботу в Україну було очевидною помилкою Президента», – зауважив Медведєв.

Адже, на думку експерта, Саакашвілі є «геніальним піарником». Мовляв, створив такий позитивний образ грузинським реформам, що купився весь світ. Хоча за час його каденції у Грузії і справді відбулось багато позитивних змін.

«Наскільки я знаю, спочатку планувалось залучити до України реального автора грузинських економічних реформ Каху Бендукідзе. Однак, незадовго до оголошення рішення він раптово помер. Тоді й виплила фігура Саакашвілі», – розповів політтехнолог.

Однак те, що Саакашвілі судиться із Державною міграційною службою України через відмову у наданні статусу біженця, експерт вважає парадоксом.

«У державі, де, за версією Саакашвілі, при владі перебувають «бариги», царює диктатура і жахливий режим, він просить політичного притулку, хоче бути тут біженцем. Тікає ж він із країни, яка, за його ж версією, була ним успішно реформована. Там є реформована Міхеїлом Саакашвілі судова система, яка нещодавно винесла йому вирок – три роки тюрми. Там же ж, за версією Саакашвілі, є реформовані правоохоронні органи. Однак усі західні партнери кажуть Порошенкові не віддавати Саакашвілі до Грузії, бо його там можуть катувати у в‘язниці. Урешті-решт, усі пам‘ятають, чому він програв президентські вибори», – наголосив Медведєв.

Експерт зауважив: Давид Сакварелідзе ніби й реформував та осучаснив європейську правову генеральну прокуратуру у Грузії. Однак Саакашвілі її боїться.

«Чому ж від усієї реформованої грузинської прокуратури, прогресивної поліції чи судової системи із верховенством права Саакашвілі просить політичного притулку в України? Чи це не свідчить про те, що щось у його версії не те?», – зазначив політтехнолог.

Цікаво, що саме український суд визнав незаконним затримання Саакашвілі і не дав згоди на його арешт.

«Прогнилий і корумпований український суд, розпродажний і підконтрольний Порошенкові» чомусь ухвалив рішення на користь Саакашвілі. Сьогодні ж виявляється, що суд, замість того, щоб ухвалювати рішення, яке від нього вимагає Державна міграційна служба, його відкладає, а прибічника Саакашвілі аплодують, бо, по суті, виграли сьогоднішнє засідання у ДМС», – підкреслив Медведєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:22 :47