понеділок, 22 січня, 2018, 23:12 Політика
Чумак: Порошенко вчинив безвідповідально, коли під час війни поїхав відпочивати
ZIK
ZIK

Хоча Петро Порошенко витратив на відпустку свої гроші, він як Президент та Верховного головнокомандувача не мав права собі такого дозволяти. Він покинув країну під час війни і ніхто про це не знає.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віктор Чумак.

«Всі кажуть Петро Порошенко мільярдер, бізнесмен і має право відпочивати за свої кошти. Але насправді ні, не має. Мільярдер і бізнесмен глибоко схований у сліпому трасті, коли він передав все своє майно і все інше. Ми маємо зараз Президента і Верховного головнокомандувача. Головнокомандувач покинув країну під час війни і ніхто про це не знає», – зазначив політик.

За його словами, питання стоїть не в тому, чи Порошенко має гроші на відпочинок чи ні, воно стоїть в зовсім іншій площині. Оскільки Петро Порошенко Президент і головнокомандувач, то до нього є зовсім інші вимоги.

«Він поїхав без охорони, без можливості керування країною в такий відповідальний момент – це є питання національної безпеки. Це говорить найменше про безвідповідальність», – переконаний Чумак.

Також пан Чумак зауважив, що такі дії Президента України мають ще один бік – морально-етичний. 

«Чи має право Президент найбіднішої країни Європи відпочивати на найдорожчих курортах? Наприклад, Меркель відпочиває в Італії і з нею є 3, 4 людини з Кабінету і охорона», – сказав нардеп.

Читайте також: Портнов про розписки Порошенка в ФСБ: Я лише поширив інформацію від «Руставі-2»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 11:08 :11