неділя, 21 січня, 2018, 21:26 Світ
ЄС має стати згуртованішим і швидшим в ухваленні рішень, – Меркель

Канцлер Німеччини Анґела Меркель вважає, що Європейський Союз має згуртованіше діяти на світовій арені та ухвалювати швидші рішення.

Лише так ЄС може утвердитися у світі, заявила вона після зустрічі з прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим у Софії 21 січня 2018 року, – повідомляє DW.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель

Зазначено, що Меркель прибула з візитом до Болгарії, яка наразі має піврічне головування в раді Євросоюзу. Німецька канцлерка наголосила, що ЄС повинен краще співпрацювати та реорганізувати співробітництво з цілої низки тем – починаючи з політики безпеки та економіки і закінчуючи дослідницькою політикою.

«Ми хочемо утвердити себе в світі, ми хочемо піднести наш голос, втілювати наші цінності. Це, звісно, означає, що ми маємо спільно діяти», – наголосила Меркель. Вона також обговорила з главою болгарського уряду стратегічні відносини з Китаєм. Раніше повідомлялося про спроби Китаю провести окремий діалог із 16-ма країнами Східної та Південно-Східної Європи, деякі з яких є членами Євросоюзу. «У цьому питанні ми маємо діяти заодно», – наголосила канцлер ФРН.

Крім того, вона закликала до швидших реформ у Європейському Союзі. «На сьогодні час відіграє значну роль. Ми як європейці маємо стати дещо швидшими», – резюмувала Меркель.

Нагадаємо, раніше Меркель заявляла, що Німеччина та Франція планують до березня 2018 року затвердити спільну пропозицію щодо реформи Євросоюзу та Єврозони. Тоді ж Еммануель Макрон заявив про наміри погодити «дорожню карту» реформ із усіма лідерами Єврозони до червня 2018 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:17 :57