Новини » Економіка 21 січня, 2018, 23:30
Відразу два енергоблоки вийшли з ладу на Рівненській та Запорізькій АЕС

За останні два дні в Україні відключили відразу два енергоблоки: один – на Рівненській і один – на Запорізькій АЕС.

«20 січня 2018 року в 00 годин 35 хвилин енергоблок №2 Запорізької АЕС відключено від енергомережі для проведення планового середнього ремонту», – йдеться в прес-релізі НАЕК «Енергоатом».

Підкреслюється, що в даний час на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 5 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 5 000 МВт.

Крім того, 19 січня блок №2 Рівненської АЕС також був відключений від енергосистеми країни дією автоматичного захисту.

Як повідомила прес-служба НАЕК «Енергоатом», відключення відбулося в 11.20 ранку. Причини спрацьовування захисту з’ясовуються.

Однак пізніше в компанії повідомили, що енергоблок на Рівненській АЕС підключили до енергомережі після усунення зауважень, що призвели до останову блоку.

«Станом на 15 годину 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає «, – повідомили в» Енергоатомі».

Енергетичний експерт Дмитро Марунич раніше звернув увагу на те, що третій енергоблок Рівненської АЕС в жовтні 2017 року відключався 2 рази за 3 дні. А 11 січня в роботі третього енергоблоку Южно-Української АЕС стався збій, в результаті чого спрацювало аварійне відключення головного насоса.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:59 :05