неділя, 21 січня, 2018, 19:03 Спорт
У мас-старті шостого етапу КС-17/18 з біатлону українки фінішували за межами ТОП-10

В італійському Антгольці сьогодні, 21 січня, в заключний день шостого етапу Кубка світу з біатлону сезону-17/18 пройшли гонки мас-старту. Першими виясняли стосунки представниці прекрасної статі.

Біатлон: мас-старт в Антгольці виграла Дар'я Домрачева; Віта Семеренко - 11-а

Жіночий мас-старт на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла триразова олімпійська чемпіонка Дар’я Домрачева (на фото) з Білорусі, яка з одним штрафним колом подолала дистанцію за 40 хвилин 23,9 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою з трьома промахами фінішувала Анастасія Кузьміна зі Словаччини (11,9 секунди відставання, промахи), третьою – лідер загального заліку поточного Кубка світу Кайса Макаряйнен з Фінляндії (16,2 секунди відставання), в пасиві якої чотири штрафних кола.

Краща з українок Віта Семеренко з одним промахом завершила гонку 11-ю. Валя Семеренко (3 промахи) посіла 22-е місце, Юлія Джима (5) – 28-ю серед 30-ти учасниць.

2018-05-26 11:05 :33