неділя, 21 січня, 2018, 22:38 Суспільство
Супрун виклала ресурси, де медикам слід опановувати англійську

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун назвала 8 онлайн-ресурсів, якими можуть скористатися медики для вивчення англійської мови.

Повний перелік вона оприлюднила на своїй сторінці у Facebook, – повідомляє Укрінформ.

«Знання англійської мови відкриває вікно можливостей для медиків. Сучасні клінічні протоколи, останні наукові дослідження, навчання у найкращих університетах стають доступніші, якщо ви володієте англійською», – зазначила в.о. міністра.

«Удосконалити мовні навички вам допоможуть ці ресурси», – пише Супрун, наводячи лінки.

1. Oxford English for Careers – серія матеріалів для тих, хто хоче вдосконалити професійну англійську. Включає вправи на граматику, розвиток словника та слухання. Medicine 1 і 2 розрахований більшою мірою на лікарів, Nursing 1 і 2 – медсестер/медбратів.

2. Medical English – курс з 20 частин, який допоможе вивчити медичні терміни, поліпшити навички слухання та говоріння. Частина матеріалів платна, але безкоштовної також достатньо для поліпшення своєї англійської.

3. Englishmed – анімовані вправи, які допоможуть краще зрозуміти процес спілкування з пацієнтами. Використовує застарілий, але простий і зрозумілий інтерфейс.

4. Hospital English – прості вправи та навчальні матеріали про захворювання, медикаменти, лікувальні процедури тощо. Супроводжуються аудіозаписами та зображеннями.

5. Reading and Listening for Medical Workers – складніші матеріали, які потребують кращого знання англійською. Тексти супроводжуються аудіозаписами.

6. Innerbody – сайт з детальними анатомічними моделями людського тіла. Ресурс допоможе вивчити назви систем та органів англійською.

7. MediLexicon – великий (понад 10 000 слів) словник медичних термінів англійською.

8. Medical Dictionary Online – також великий медичний словник з пошуком за запитом чи алфавітом.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 10:28 :12