неділя, 21 січня, 2018, 3:14 Спорт
Офіційно: МОК допустив спортсменів КНДР до участі в ХХІІІ зимовій Олімпіаді-2018

Міжнародний олімпійський комітет допустив атлетів з Північної Кореї до участі у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх-2018 в південнокорейському Пхенчхані.

Президент МОК с представителями КНДР и Южной Кореи

Президент МОК Томас Бах з представниками КНДР і Південної Кореї / svoboda.org

Як повідомляє «Радіо Свобода», за підсумками засідання МОК, яке пройшло в суботу, 20 січня, в Лозанні (Швейцарія), було оголошено, що спортсмени з КНДР виступлять у бігових і гірських лижах, шорт-треку й фігурному катанні. Крім того, Південна і Північна Корея сформують – вперше в історії – єдину збірну з жіночого хокею. А на церемонії відкриття Олімпіади-2018 спортсмени з КНДР і Південної Кореї пройдуть разом, під одним прапором.

Всього, як очікується, на Білі Ігри-2018 в Південну Корею приїдуть 22 спорстмени з КНДР. У делегації також будуть 24 спортивних функціонери і 21 журналіст.

Участь північно-корейських спортсменів в ХХІІІ зимовій Олімпіаді-2018 у Пхенчхані довгий час була під питанням – у зв’язку з кризою, що виникла через ракетно-ядерні випробування КНДР. Домовленості про участь спортсменів з КНДР в Іграх-2018 були досягнуті лише кілька днів тому, після того як вперше за два роки сторони провели переговори по спеціальному каналу зв’язку. Сполучені Штати і Південна Корея перенесли військові навчання, які спочатку були заплановані на час проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:37 :52