неділя, 21 січня, 2018, 12:39 Суспільство
Кіностудія Довженка заявляє, що її землю хочуть віддати «дочці» «Роснафти»

Національна кіностудія ім.Довженка заявляє про спробу передачі частини її земельної ділянки компанії «Трансбуд», заснованій російською «Роснефтою».

Як йдеться на сайті кіностудії, 12 грудня 2017 року виділення ділянки ТОВ «Трансбуд» було прийнято земельною комісією Київради, – повідомляє Українська правда.

«На комісії Київської міської ради були присутні представники кіностудії, які були категорично проти відчуження землі. Спочатку депутати дослухались до аргументів користувачів землі та не підтримали виділення ділянки ТОВ «Трансбуд», але після того як представники кіностудії пішли з засідання, депутат Владислав Михайленко з голосу підняв питання про переголосування, і врешті-решт рішення було прийнято», – заявляють у кіностудії.

22 січня проект рішення має розглядатися на комісії паливно-енергетичного комплексу за головуванням Володимира Бондаренка.

Як пояснюють у кіностудії, 1997 року була укладена угода між державною кіностудією ім.О.Довженка та ТОВ «Бомонд-АЗС». Суть угоди полягала в тому, що кіностудія надає в оренду підвал та цистерни для заправки автомобілів, які були у її власності, а компанія купує паливо, слідкує за інфраструктурою та обслуговує автозаправку. Прибуток розподіляється між партнерами.

У повідомленні наголошується, що умови договору між кіностудією та ТОВ «Бомонд-АЗС» не передбачали перехід права власності майна.

«А в 2005 році з’являється невідоме судове рішення (в реєстрі судових рішень – відсутнє), про те що державний підвал вже не державний, а приватний», – зазначили в кіностудії.

В подальшому підвал продавався ще кілька разів. 2008 року власником приміщення стала компанія «Трансбуд».

«Далі стає цікавіше. Компанія «Трансбуд» подає документи до Київміськради на виділення земельної ділянки, яка знаходиться в межах площі, яку кіностудія ім. Довженка отримала ще в 1952 році. ТОВ «Трансбуд» хоче отримати землю на підставі того, що у них є забудова на цій ділянці», – зазначили в кіностудії.

Там заявляють, що в користуванні державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» перебуває земельна ділянка за адресою: проспект Перемоги 44, площа – 15,9984 га.

У кіностудії наголошують, що згідно з інформацією, отриманою через сервіс YouControl, ТОВ «Трансбуд» є кіпрською компанією, заснованою «Роснефтою» – одним з найбільших платників податків у Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 19:40 :13