неділя, 21 січня, 2018, 2:10 Світ
Бурі і снігопади у Західній Європі завдали збитків кільком країнам

У Німеччині закриті школи, в Румунії десятки тисяч осіб залишилися без електрики, в Бельгії дерева падали на автомобілі, закритий аеропорт в Нідерландах і небачені затори в Шотландії.

Сайт «Сегодня» зібрав найруйнівніші наслідки погіршення погодних умов в Західній Європі цього тижня.

Кілометрові затори в Шотландії

Кілька тисяч осіб були заблоковані на шосе в Шотландії після того, як його частково перекрили через сильні снігопади. За словами очевидців, затори в деяких частинах шосе розтягнулися більш ніж на 30 км в обох напрямках. Деякі водії стверджували, що перебували на трасі понад 14 годин. Застряглим на шосе людям надавали допомогу рятувальні служби.

Мільйонні збитки в Німеччині

Жертвами урагану «Фредеріка» в Німеччині, за останніми даними, стали вісім осіб. Двоє осіб загинули в результаті падіння дерев, ще двоє не впоралися з керуванням транспортним засобом через негоду. Сума збитків від урагану становила 500 млн євро. У низці федеральних земель скасовані також регіональні залізничні пасажирські перевезення. Ураган призвів до проблем в роботі декількох аеропортів.

Закритий аеропорт в Нідерландах

На території Нідерландів був оголошений «червоний код» небезпеки – найвищий рівень загрози природних стихій. Через погодні умови скасували більшу частину авіарейсів. Сильний вітер, пориви якого досягають 130 кілометрів на годину, супроводжувався дощем, а іноді – снігом. Двоє осіб загинули в результаті штормового вітру і сильних опадів.

Відключення світла в Румунії

Через сильний снігопад і вітер десятки шкіл, кілька головних доріг і портів в різних частинах Румунії закриті, тисячі осіб залишилися без електрики. Міністр внутрішніх справ країни Кармен Ден заявила, що близько 32 тисяч осіб залишилися без електрики в 13 округах. Велика частина портів також були закриті. Рятувальникам вдалося врятувати 22 особи, які застрягли в автобусі через замети в регіоні Галац в східній Румунії. 

Десятки поранених і загибла в Бельгії

За даними рятувальних служб Бельгії, від дерева, що впало на автомашину, загинула автомобілістка. В країні налічується чимала кількість поранених, в тому числі один потерпілий з Антверпена перебуває в тяжкому становищі. Велика кількість автомобільних доріг і залізничні колії в Валлонії (південь) у багатьох місцях опинилися блокованими гілками і стволами дерев, що впали від потужного вітру. Постраждали житлові та службові будівлі.

Читайте також: В Україну йдуть тріскучі морози, - синоптик

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:14 :10