неділя, 21 січня, 2018, 2:55 Світ
Британське видання назвало найбільш і найменш релігійні країни світу

Британське видання Telegraph склало карту рівня релігійності в різних країнах світу. Карта складена на основі трьох опитувань WIN/Gallup International, проведених в 2008, 2009 і 2015 роках.

Кожен з опитаних респондентів відповідав «так» або «ні» на запитання, чи вважає він себе релігійним. Потім результати обробили і нанесли на карту, - передають Фінанси.

Країни на ній пофарбовані в різні кольори в залежності від того, який відсоток населення є віруючим. Жовтим відзначені місця з найнижчим рівнем релігійності. А далі по зростаючій – до темно-синього.

Як показує карта, найбільш релігійними регіонами є Африка і Близький Схід, не сильно відстають від них Південно-Східна Азія і Латинська Америка.

Лідером є Ефіопія – там віруючих 99%, причому в країні багато як християн, так і мусульман. Такий же показник у Малаві, Нігеру, Шрі-Ланки, Ємену. Наприклад, в Сомалі віруючих – 98%, в Афганістані – 97%.

Західна, Північна і Центральна Європа здебільшого атеїстична. Найбільш релігійна країна Європи – Польща (86%), висока релігійність в Італії (74%) та Греції (71%).

Віра важлива для багатьох південноєвропейських країн, релігійними людьми себе вважають 74% італійців і 71% греків.

З іншого боку, до числа найменш релігійних країн входять Японія (13%), Естонія (16%), Швеція (19%), Норвегія (21%) і Чехія (23%), але Китай перевершує їх усіх з 7%.

Читайте також: Боєць батальйону «Азов» розповів про нелюдські знущання в полоні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:27 :09