Новини » Політика 20 січня, 2018, 2:45
Ємець: Закони про Антикорупційний суд і відкриті виборчі списки не можуть отримати більшість голосів

Я прямо кажу, що за закон про Антикорупційний суд та за закон про відкриті виборчі списки сьогодні отримати більшість голосів ми не змогли.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Леонід Ємець.

«У нас в країні є нинішні корупціонери, також є корупціонери, які були раніше і зараз мріють повернутися до «владного корита», щоби знову наповнювати свої кишені грошима наших громадян, а є люди, які ніколи не були у владі, але теж мріють стати корупціонерами. От вся ця когорта зробить все для того, щоб у нас не запрацював Антикорупційний суд. Адже тоді буде нанесений серйозний удар по їхніх корупційних планах. Тому на сьогодні, щоб наші органи почали не просто ловити, а й саджати корупціонерів, нам необхідний цей суд. Більше того, нам потрібна довіра до рішень цього суду», – каже Леонід Ємець.

Однак, щоб проголосувати за закон про Антикорупційний суд, а також за закон про відкриті виборчі списки, за словами народного депутата, у Раді не можливо отримати більшість голосів.

Читайте також: Швидке створення антикорупційного суду не вигідне ані владі, ані опозиції

«Якби я був владою, або таких як я було б 226 людей, ми б вже прийняли закони про Антикорупційний суд та про відкриті виборчі списки, які теж обіцяв парламент та коаліція ідучи на вибори. А сьогодні прийняти ці закони заважає відсутність необхідної кількості голосів за ці рішення. І я вам прямо кажу, що за закон про Антикорупційний суд та за закон про відкриті виборчі списки сьогодні отримати більшість голосів ми не змогли. І відповідь на це є очевидна. І ви знаєте, що частина людей, які у першому читанні проголосували за відкриті виборчі списки, зробили це для красоти. В очах виборців вони хотіли виглядати красиво, мовляв, вони за виконання обіцянок», – додав народний депутат

Тому, аби змінити ситуацію, Леонід Ємець радить суспільству у будь-який спосіб показати народним депутатам, що вони вимагають відкритих виборчих списків.

«Люди мають усвідомити, що якщо цього не зробити зараз, то наступний парламент буде гіршим за той, що є сьогодні»,– наголосив гість програми.

Читайте також, Політексперт: США мають намір не допустити балотування Порошенка на другий термін

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 13:16 :20