субота, 20 січня, 2018, 22:35 Економіка
Впевнений, що ми вдало продамо «Центренерго», – Трубаров

Фонд держмайна України обрав радником, який займатиметься продажем підприємства «Центренерго», польську філію компанії «Ernst & Young». Тому радник зі світовим ім’ям зможе знайти інвестора, котрий розвиватиме це підприємство.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив виконуючий обов’язків Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

«Ми не можемо сісти у машину часу і подивитись у майбутнє. Тому я не можу на сьогоднішній день констатувати хто навесні цього року захоче взяти участь у процесі приватизації підприємства «Центренерго». Але Фонд держмайна технічно підготував це підприємство до продажу і зараз на рівні Кабінету міністрів шліфуються питання пов’язані з підписанням договору щодо відбору радника, якого ми відібрали на конкурсній основі», – сказав Трубаров.

Він розповів, що у найближчі терміни компанія, яка виконуватиме обов’язки радника, надасть усю потрібну інформацію для того, щоб якнайшвидше обленерго виставити на торги.

«Радник, якого зараз затверджують у Кабміні протягом короткого періоду часу виконає свої функції і надасть нам готове рішення щодо уніфікованих форм документації, котру можна було б пропонувати інвесторам. Також має підготувати первинну цифру, за якою ми можемо виставляти дане підприємство на торги. Також однією з умов, котру ми покладаємо на цього радника є у те, що він повинен вести перемовини на світовому рівні щодо пошуку тих інвесторів, котрим це підприємство було б цікаве», – зазначив гість.

За його словами, він вважає, що цьогоріч держава зможе вигідно продати підприємство «Центренерго».

«Я абсолютно впевнений, що ми продамо «Центренерго» і зробимо це відкрито та прозоро. Тому що радник має світове ім’я і ми впевнені в тому, що до нас зайде інвестор, котрий зможе і в подальшому розвивати це підприємство. Бо цим радником повинна стати польська філія «Ernst & Young». Наразі не можу сказати, якою буде ціна, але активів на сьогоднішній момент самого «Центренерго» є більше як на п’ять мільярдів доларів», – прокоментував Трубаров.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон «Про приватизацію державного майна», яким пропонується удосконалити процедури здійснення приватизації. Урядовий законопроект №7066 у другому читанні та в цілому підтримали 266 депутатів.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:37 :49