субота, 20 січня, 2018, 3:15 Світ
Війська Росії в Придністров’ї є загрозою для безпеки, – спікер парламенту

Республіка Молдова планує найняти міжнародну юридичну компанію, яка займеться оцінкою збитку, нанесеного країні незаконною присутністю на території Придністровського регіону російських військ.

Про це заявив спікер парламенту Молдови Андріан Канду в інтерв’ю латвійському виданню Latvijas Avize.

«Росія порушила міжнародне право. Ми маємо намір найняти міжнародну юридичну компанію, яка займеться підрахунком збитку, нанесеного нашій країні російською присутністю в Придністров’ї. Думаю, мова йтиме про мільярди доларів. Російський військовий контингент в Придністров’ї становить загрозу для національної безпеки Молдови, бо ця присутність незаконна і аналогічна тому, що відбувається в Абхазії, Осетії і на Сході України», – зазначив спікер.

Голова молдавського парламенту особливу увагу звернув і на втручання Росії у внутрішні справи Молдови, зокрема, поширення через російські ЗМІ пропагандистських матеріалів і недостовірної інформації.

Торкнувшись геополітичного вектора країни і переорієнтації країни в бік Євразійського союзу, Канду заявив, що підписані раніше президентом Ігорем Додоном документи про взаємодію з Євразійським союзом не мають юридичної сили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:30 :12