субота, 20 січня, 2018, 21:08 Економіка
Віталій Трубаров: Плануємо в цьому році отримати від приватизації 21,3 млрд грн
ZIK
ZIK

Якщо говорити про виконання планового завдання, то у бюджеті на 2018-й рік закладена сума від процесу приватизації – 21, 3 млрд. грн. І за нинішніх умов для 2018-го року ця сума є цілком реальною.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) заявив виконуючий обов’язків Фонду Держмайна України Віталій Трубаров.

«Якщо говорити про виконання планового завдання, то у бюджеті на 2018-й рік закладена сума від процесу приватизації – 21, 3 млрд. грн. І за нинішніх умов для 2018-го року ця сума є цілком реальною. Вона, зокрема, підтверджується тою кількістю підприємств, які ми плануємо продати», – зазначив Трубаров.

Чиновник додав, що перш за все державою планується продати підприємства енергетичного сектору.

«Зараз завершується підготовка до приватизації «Центренерго». Ми впевнені, що в цьому році зможемо продати і сам ОПЗ. Розглядається питання і Харківського «Турбоатому», але, на жаль, я не можу прокоментувати про який відсоток акцій йде мова, це компетенція Кабміну», – додав Трубаров.

Окрім того, виконуючий обов’язків Фонду держмайна зазначив, що розглядаються питання і про приватизацію підприємств, які пов’язані з сільським господарством та інфраструктурою.

«І якщо вартість усіх цих підприємств додати, то сума перевищить ту цифру, яка закладена у бюджеті. Більше того, що ми розраховуємо на конкуренцію, відповідно, при конкуренції ціна зростатиме. Тому, щодо виконання планового завдання, воно абсолютно обґрунтоване і цього разу ціна математично прорахована», – заявив Віталій Трубаров.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон «Про приватизацію державного майна», яким пропонується удосконалити процедури здійснення приватизації.

Урядовий законопроект №7066 у другому читанні та в цілому підтримали 266 депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:16 :16