субота, 20 січня, 2018, 12:06 Економіка
В уряді пояснили, що робити з невикористаними субсидіями
Ілюстративне фото з відкритих джерел.
Ілюстративне фото з відкритих джерел.

Невикористані субсидії повинні зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів.

Про це повідомляє «Урядовий портал» на своїй сторінці у Facebook.

«Сума субсидії, наданої на оплату комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана у минулому місяці родиною завдяки економії енергоресурсів (електроенергії, газу чи води), має зараховуватися у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів», – йдеться у повідомленні.

Наприклад, якщо у січні обов’язковий платіж становить 1000 гривень за соціальною нормою 400 кубометрів газу, а фактично використано лише 100 кубометрів, то залишок у 300 кубів можна використати у більш холодні місяці.

Читайте також: Українців масово обраховують на комунальних платежах, – Держспоживслужба

Також зазначається, що сума зекономленої субсидії не впливає на розрахунок розміру обов’язкової плати за комунальні послуги. Він визначається виходячи з сукупного доходу сім’ї та інформації про тарифи від надавачів послуг і не змінюється протягом періоду отримання субсидії.

«У випадку порушення цих правил, українці можуть звертатися із скаргами до керівників органів влади на місцях або органів місцевого самоврядування», – уточнили в уряді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 10:07 :38