субота, 20 січня, 2018, 18:31 Спорт
У жіночому персьюті шостого етапу КС-17/18 з біатлону перемогла німкеня Лаура Дальмайєр

В італійському Антгольці сьогодні, 20 січня, відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону сезону-17/18.

Біатлон: гонку переслідування в Антгольці виграла Дальмаєр; Віта Семеренко - 17-та

Лаура Дальмайє. Фото: ukrinform.ua / getty images

Першою дистанцію подолала Лаура Дальмайєр з Німеччини, яка показала час 29 хвилин 45 секунд (1 промах на чотирьох вогневих рубежах), повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була італійка Доротея Вірер (17,3 секунди відставання; 2 промахи), третьою – представниця Білорусі Дар’я Домрачева (20,2 секунди відставання, 2 промахи).

Українка Віта Семеренко, яка стартувала 22-ю, завершила гонку 17-ю (2 штрафних кола). Її співвітчизниця Ірина Варвинець (2 промахи) опустилася з 32-го місця у спринті на 34-те.