субота, 20 січня, 2018, 23:57 Економіка
Трубаров: Не маю жодних зв’язків з «донецькими»

Я не «донецький», а донеччанин і це дуже велика різниця. Адже є поняття земляцтва, коли представники одного краю зустрічаються і спілкуються, а є «донецькі», з якими ніколи не мав зв’язків.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив виконуючий обов’язків Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

«Давайте одразу поставимо крапку у питанні приналежності до «донецьких», я ніколи не мав з ними зв’язків. Безумовно, є поняття земляцтва, коли представники одного краю зустрічаються і спілкуються, напевно це добре, але потрібно, щоб всі розуміли різницю, наприклад щодо мене, адже я не «донецький», а донеччанин. Повірте, це дуже велика різниця», – сказав Трубаров.

За його словами, не дивлячись на те, що він переїхав з Донеччини у Київ у 2010 році і отримав високу посаду, жодного відношення до так званих «донецьких», він не мав.

«Так, я займав високу посаду, але зростав професійно у цій галузі і не отримував усі привілеї завдяки тому, що хтось за мене просив. У мене все йшло, як «степ бай степ», я ріс по своїй лінії. Адже кадровий голод був як колись, так і зараз і завжди цінували професіоналів, може це не скромно, але я себе таким вважаю. Тому, коли виникло питання щодо заміщення вакантних посад у Києві і у мене з’явилась можливість переїхати, я це зробив», – розповів він.

Попри те, що він переїхав у столицю і частина родичів залишилась на Донеччині, своєю домівкою тепер вважає Київ.

«Незважаючи на те, що моє коріння на сході України і там живуть родичі у Макіївці та Харцизьку, зараз я себе вже ідентифікую як киянин, адже тепер це мій дім. Тому, я не кажу, що проміняв один край на інший, але вважаю себе киянином, не забуваючи про своє коріння. Тому що я донеччанин від народження. На жаль старше покоління не могло і не може звідти виїхати, тому вони там. Я ж не можу туди поїхати, тому що це загрожує моєму життю. Тому добре, що є Інтернет, скайп і є можливість спілкуватися з родичами таким чином. А раз на рік у найближчих містах до сірої зони ми можемо зустрітись і це особиста трагедія, це дуже важко», – наголосив Трубаров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:25 :27