субота, 20 січня, 2018, 22:05 Економіка
Керівник ФДМ: Найбільший дохід від приватизації плануємо отримати від продажу обленерго
ZIK
ZIK

Найцікавішою пропозицією для інвесторів цьогоріч в Україні є обленерго. Все через те, що продаватимуться контрольні пакети акцій і завдяки цьому в державну казну можна буде отримати максимальний дохід від продажу.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив виконуючий обов’язків Фонду Держмайна України Віталій Трубаров.

«Я генерал, який веде своє «військо» до перемоги, тому я не готовий програвати на будь-якому фронті. Тому дружно з професійною командою ми готові та будемо приватизовувати державні підприємства. Ми робимо ставки на всі заплановані об’єкти, бо абсолютно впевнені в тому, що зможемо продати всі підприємства, котрі плануємо», – розповів Трубаров.

За його словами, максимальний дохід від приватизації, держава може отримати від продажу обленерго.

«Якщо брати сумарно максимальний дохід, котрий ми можемо отримати від приватизації, то безумовно, максимальний дохід ми можемо отримати від продажу контрольних пакетів акцій обленерго. Бо контрольний пакет акцій є цікавішим, ніж якийсь «хвостик», чи залишок. Тому, якщо робити якусь умовну градацію, то на першому місці є енергетика», – додав він.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон «Про приватизацію державного майна», яким пропонується удосконалити процедури здійснення приватизації. Урядовий законопроект №7066 у другому читанні та в цілому підтримали 266 депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:30 :55