субота, 20 січня, 2018, 5:00 Політика
Сенченко: Кремль використовує Оболонський і Печерський суди як пропагандистський майданчик

Кремль використовує Оболонський і Печерський суди, які розглядають справи щодо екс-президента Віктора Януковича у своїй пропагандистській кампанії. А адвокати, які його захищають в суді, є пропагандистами Кремля. Дивно, що вони ще не розказують про розіп’ятих на Донбасі хлопчиків.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політичний діяч, нардеп України V-VII скликань Андрій Сенченко.

«Кремль реалізує дуже потужну пропагандистську компанію використовуючи Оболонський і Печерський суди. Постійно генеруються помилкові повідомлення у формі стверджень, що це факти, які відбувалися. Я здивований, що адвокати Януковича ще не розказували про хлопчиків розп’ятих на Донбасі. Згадати хоча б цей фейк, який вони тиражують про напади на кримчан в автобусі, який повертався з Антимайдану. І таких фейків дуже багато», – зазначив політичний діяч.

Він переконаний в тому, що адвокати, які захищають Януковича в суді насправді є пропагандистами Кремля.

«Вони захищають свого клієнта, відпрацьовують гроші, до цього немає претензій, але те, що вони стали пропагандистом Кремля і російських спецслужб на території і в інформаційному просторі України, для мене це, на превеликий жаль, факт, в якому я впевнений», – переконаний Сенченко.

Натомість, адвокат Януковича Віталій Сердюк на своє виправдання сказав, що коли людям, які при владі нема, що сказати по суті, то вони починають казати про Кремль і про пропаганду.

Читайте також: Адвокат Януковича розповів про побажання підзахисного

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:56 :59