субота, 20 січня, 2018, 4:30 Політика
Ольга Богомолець розповіла, чи балотуватиметься на президентський пост

Я буду балотуватися на виборах президента, якщо українці будуть готові мене підтримати і висунути. Для мене головне не як балотуватися, а як перемогти.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

«Готова, якщо українці будуть готові мене підтримати і висунути, як це зробили минулого разу. Для мене стоїть питання в тому не як балотуватися, а як перемогти. Якщо буде підтримка, я буду рухатись вперед, аби українці почули, що є шанс не купуватися в черговий раз на гречку а зробити щось інше. Безперечно для того, щоб Україна була успішною та людина, яка стане президентом, повинна нещадно боротися з корупціонерами», – розповіла нардеп.

Також пані Богомолець виступила за відсторонення від влади бізнес-еліти.

«Вона має спокійно займатися бізнесом, а не сидіти в парламенті або Кабінеті міністрів для того, аби їй чогось не відібрали. Мають бути створені справедливі умови для розвитку економіки. А для того, аби Україна була успішною потрібні власні інвестиції та інноваційні технології. Я добре знаю, якою має бути країна через 5, 10 і 20 років», – запевнила Ольга Богомолець.

На переконання народної обраниці, відсталість України зараз є її перевагою.

«Ми так відстали від Європи та цілого світу, але сьогодні в нас є інструмент, який може нам дозволити не йти 60 років маленькими кроками, а стрибнути на 60 років вперед – це є інноваційні, медичні та інтернет технології, фінансова прозорість. Завдяки ним ми зможемо це зробити», – підсумувала пан Богомолець.

Читайте також, Богомолець: МОЗ умисно нав’язує думку, що населення відмовляється від вакцинації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:02 :07