субота, 20 січня, 2018, 11:34 Спорт
Олександр Абраменко у Лейк Плесіді здобув «срібло» етапу КС-17/18 з фрістайлу в акробатиці

Український фрістайліст-акробат Олександр Абраменко вперше за майже два роки піднявся на подіум на етапі Кубка світу. Він фінішував другим у Лейк Плесіді (США) і тим самим фактично гарантував собі путівку на ХХІІІ зимову Олімпіаду-2018.

Емоції Олександра Абраменка після виконання стрибка у суперфіналі / sportarena.com

На попередньому етапі Кубка світу-17/18 Абраменко фінішував сьомим, що дозволило йому «заскочити» на одне з останніх місць в попередньому списку тих, хто кваліфікувався на Ігри-2018. На етапі в Лейк Плесіді Олександр і зовсім зняв всі питання. У кваліфікації він показав кращий результат, без проблем відібравшись у фінал, повідомляє sportarena.com.

У фіналі він стрибнув з третім результатом, відібравшись у суперфінал, ну а там поступився тільки кітаянцу Цзя Цзуньяну. Таким чином Абраменко посів друге місце, набравши в суперфіналі 123.45 бала.

Цей подіум став для нього першим з лютого 2016 року, коли він зайняв друге місце на етапі в Дір-Веллі. Всього ж для Абраменко це восьмий подіум на етапах Кубка світу – і третя срібна медаль.

Друге місце принесло українцю 80 рейтингових очок. Тепер в активі Абраменко 158 очок і впевнена позиція в боротьбі за олімпійську ліцензію.

Підсумкова таблиця етапу Кубка світу-17/18 у Лейк Плесіді

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 11:08 :49