субота, 20 січня, 2018, 22:20 Економіка
Очільник Фонду держмайна: Не розумію, як забирати підприємства, які належать росіянам

Ті господарські суб’єкти, чи фізичні особи, які раніше приймали участь в приватизації і сьогодні вони є власниками підприємств, що знаходяться на території України, то, якщо ставити питання про те, щоб тепер це у них відібрати бо вони є представниками країни-агресора, політично можливо. Але, як чиновник, я не розумію як це зробити на практиці.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) заявив виконуючий обов’язків Фонду Держмайна України Віталій Трубаров.

Ведуча програми зазначила, що в ухваленому ВРУ законі про приватизацію є норма про те, що потенційні інвестори не повинні бути представниками країни-агресора.

У свою чергу очільник Фонду держмайна зазначив, що навіть фізично це зробити неможливо.

«Маю на увазі те, що було раніше. Тобто ті господарські суб’єкти, чи фізичні особи, які раніше приймали участь в приватизації і сьогодні вони є власниками підприємств, що знаходяться на території України, відтак, якщо ставити питання про те, щоб тепер це у них відібрати бо вони є представниками країни-агресора, політично можливо. Але, як чиновник, я не розумію як це зробити на практиці», – заявив Трубаров.

Гість програми зазначив, що оскільки на практиці це зробити неможливо, потрібно не допустити повторення таких ситуацій в майбутньому.

«Необхідно сказати людям правду, що на практиці це зробити неможливо. Тому головне завдання, яке сьогодні стоїть перед нами – в майбутньому не допустити такого, щоб капітал країни-агресора заходив у нашу країну та ще й заважав нам правильно розвиватися», – наголосив Трубаров.

Виконуючий обов’язків Фонду держмайна додав, що якщо представник країни-агресора вже володіє капіталом в Україні, і, якщо він проводить свою діяльність згідно чинного українського законодавства, то нехай тут працює.

«Найголовніше, щоби не заважав нам розвиватися», – підсумував Віталій Трубаров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 07:45 :19