субота, 20 січня, 2018, 21:30 Економіка
Очільник Фонду держмайна: Мінекономіки планує ліквідувати 1255 державних підприємств

Міністерство економіки та розвитку має програму, де увесь державний сектор поділений на групи. І одна із цих груп складається з 1255 державних підприємств, які підлягають ліквідації.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) заявив виконуючий обов’язків Фонду Держмайна України Віталій Трубаров.

Гість програми вважає, що державі потрібно якнайшвидше розпочати процес приватизації державних підприємств, бо, чим довше затягувати із приватизацію, тим більше буде можливостей втратити ці підприємства.

«От можливо ви чули, що Міністерство економіки та розвитку має таку програму, де увесь державний сектор поділений на групи. І одна із цих груп складається з 1255 підприємств, які підлягають ліквідації. Тобто, наша держава за довгий період часу ці підприємства вже втратила. Їх навіть банкрутувати немає сенсу, там вже нічого немає», – зазначив Трубаров.

Разом з тим, виконуючий обов’язків Фонду Держмайна наголосив, що чим довше затягувати процес приватизації цих підприємств, тим більше з’явиться можливостей для їхньої ліквідації.

«Якщо за 25 років ми не знайшли досить хороших менеджерів, які б управляли державними активами, то яка є надія, що ми знайдемо їх з 1-го січня? Так, в нашій країні є багато проблем. Але не можна усі списувати на якусь одну галузь. Тому й ми говоримо про те, що наша держава має бути економічно незалежною. У нас має бути сильна економіка. Держава має займатися своєю прямою функцією, вона має бути регулятором. Тому, чим швидше держава займеться виключно цією функцією та позбудеться тих активів, зокрема, передасть їх у приватні руки хорошому інвесторові, тим швидше ми отримаємо той продукт, на який ми розраховуємо»,– акцентував Віталій Трубаров.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон «Про приватизацію державного майна», яким пропонується удосконалити процедури здійснення приватизації.

Урядовий законопроект №7066 у другому читанні та в цілому підтримали 266 депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:26 :26