Новини » Політика 20 січня, 2018, 0:40
Нардеп: Для досягнення миру в Україні необхідна політична воля влади

Для досягнення миру в Україні має бути політична воля нинішнього вищого керівництва держави. Та, на жаль, останні події в Україні, зокрема, ухвалення закону про деокупацію Донбасу, змушують нас сумніватися у наявності цієї волі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від Опозиційного блоку Володимир Гусак.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп пропонує перенести з Мінська переговори щодо врегулювання конфлікту в Україні.

Про це на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН повідомив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Народний депутат від Опоблоку Володимир Гусак зазначив, що для відновлення миру в Україні їхня політична партія підтримуватиме будь-які кроки.

«Безперечно, ми будемо підтримувати будь-які крокі, які будуть сприяти миру в Україні. А про такий крок, як перенесення переговорів з Мінська до Казахстану, як на мене, важко казати однозначно. Але, перш за все, для досягнення миру в Україні має бути політична воля нинішнього вищого керівництва держави»,– заявив гість програми.

Та на жаль, як додав «опоблоківець», останні події в Україні, зокрема, прийняття закону про деокупацію Донбасу, змушують його сумніватися у наявності цієї волі.

«І, до речі, ці сумніви у нас завжди були. Бо, скажімо, ті «партії війни», а одна із них так і називається, «Народний фронт», то тут навіть у назві закладена війна, от їм справді вигідна ситуація із постійним конфліктом. Але от ми, наприклад, партія миру. В нашій назві немає фронту», – акцентував Володимир Гусак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:42 :44