субота, 20 січня, 2018, 19:17 Спорт
Гонку переслідування чоловіків на шостому етапі КС-17/18 з біатлону виграв Йоганнес Тінгнес Бьо

Норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо сьогодні, 20 січня, переміг в гонці переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами у рамках шостого етапу Кубка світу сезлну-17/18 в італійському Антхольці.

Кубок світу з біатлону: переслідування в Антгольці виграв Бьо; Підручний - 38-й

Йоханнес Тінгнес Бьо / biathlon.com.ua

Результат скандинава, який ідеально відпрацював на чотирьох вогневих рубежах, – 31 хвилина 14,4 секунди, повідомляє Укрінформ.

Йоганнес Тінгнес Бьо випередив на 1 хвилину лідера загального заліку поточного Кубка світу француза Мартена Фуркада (1 промах). Третім став росіянин Антон Шипулін (1 промах), який відстав від лідера на 1 хвилину 18,4 секунди.

Серед українців кращим був Дмитро Підручний, який після 44-го місця в спринті піднявся на 38-у позицію (4 хвилини 08,3 секунди відставання, 4 промахи). Володимир Сємаков після 12-го результату в спринтерській гонці опустився на 41-й рядок (4.12,7 відставання; 3 промахи).

Додамо, що завтра, 21 січня, в Антхольці пройдуть заключні старти: жіноча і чоловіча гонки з масовим стартом з чотирма вогневими рубежами – на 12.5 км та 15 км відповідно.

2018-11-21 09:33 :49