п'ятниця, 19 січня, 2018, 19:04 Економіка
Цьогоріч морські порти планують залучити 1,6 мільярда гривень іноземних кредитів

У 2018 році Адміністрація морських портів України вперше має намір залучити кредит від МФО в розмірі 1,6 мільярда гривень.

Про це повідомляє ЦТС.

«Якщо говорити про достатність фінресурсів у зв’язку з тим, що ми знижуємо портові збори і рівень відрахувань до бюджету, то ми в фінплані на 2018 рік заклали отримання кредиту в розмірі понад 1,6 млрд гривень», – розповів в інтерв’ю виданню в.о. глави ДП «Адміністрація морських портів України» Райвис Вецкаганс.

«Це є найбільш правильним інструментом для залучення капінвестицій в нормальній європейській практиці. Раніше в Україні такий інструмент не використовували, так що у нас буде, можна сказати, дебют. Сьогодні ми вже працюємо з ЄБРР, ЄІБ, КfW і Ексімбанком Китаю», – пояснив топ-менеджер.

За словами Вецкаганса, ведеться дискусію з Мінінфраструктури, урядом про те, що податки обов’язково необхідно знижувати. Але оскільки історично ці відрахування є важливими для формування держбюджету, знижувати їх треба поступово.

«Ми раді, що перший крок в цьому напрямку вже було зроблено, і з 1 січня обсяг відрахувань до бюджету знижений до 50%. Проте, паралельно ми розглядаємо й інші інструменти у вигляді залучення кредитів і грантів для розвитку інфраструктури наших портів», – додав в.о. глави ДП.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 10:23 :20