п'ятниця, 19 січня, 2018, 19:25 Суспільство
Ще 14 лютого Шуляк наказав снайперам вийти проти майданівців із бойовими патронами, – Сенченко

Якщо обстріли Майдану почалися 18 лютого, то мені відомо, що ще 14 лютого тодішній командувач Внутрішніх військ Шуляк віддав наказ, щоб на позиції до Європейської площі виходили снайпери спецназу із бойовими патронами.

Про це розповів політичний діяч Андрій Сенченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Андрій Сенченко зазначив, що спостерігав за низкою судових засідань по справах Майдану, коли покази надавали різні посадові особи. Відтак політик звернув увагу, що більшість із них не стільки виступали свідками обвинувачення, скільки намагалися прикрити свій тил, щоб у цій історії показати себе з кращої сторони.

«Щодо цього процесу я сам, як свідок, надавав покази, і вважаю, що розповів достатньо на підтримку обвинувачення, яке формулюють проти Януковича. Я особисто знайомий з Януковичем приблизно з кінця 1993 року, тому під час показів розповів про різні ситуації, зокрема і про ті фобії президента-утікача, про які мені було відомо», – зауважив Сенченко.

Зокрема, зазначив політик, у 2002 році, коли Янукович ще був губернатором, він розповідав, що коли приїжджає до Києва, то завжди зупиняється в різних місцях, бо боїться отруєння.

Відтак той факт, що намагається спростовувати захист Януковича щодо його втечі 21 лютого 2014 року, насправді мав місце.

«Також мені відомо про команду, яку дав тодішній командувач Внутрішніх військ Шуляк. Зокрема, якщо обстріли Майдану почалися 18 лютого, то мені відомо, що ще 14 лютого Шуляк віддав наказ, щоб на позиції Європейської площі виходили снайпери спецназу із бойовими патронами.

Тому пояснення захисту Януковича, що, мовляв, обстріли почалися 18 лютого у відповідь на дії мітингувальників, є абсолютною брехнею!», – підкреслив Андрій Сенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:18 :47