п'ятниця, 19 січня, 2018, 10:47 Суспільство
Розлучення трапляються через нестачу знань про сімейні комунікації, – Ольга Горбачова

У більшості випадків розлучення у сім’ях відбувається не через брак кохання, а через нестачу знань про сімейні комунікації.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловила екс-солістка гурту «Арктика» Ольга Горбачова.

«Я намагаюсь поєднати свою артистичну колію і той досвід, який я надбала. Я зробила багато онлайн-курсів, найпопулярніший називається «Сім життів жінки». Він побудований за стародавніми знаннями про наші енергетичні центри, там ідеться про реалізацію різних жіночих завдань на різних центрах», – розповідає Ольга Горбачова.

Окрім цього співачка зауважила, що робить до своїх онлайн-курсів різні медитації та «вебінари» (спосіб організації онлайн-зустрічей – ред.).

«Зараз у мене завершився тур, і я поєднала формат «навчання+концерт». Вдень виступали майстри, які допомагали нам після розлучення, а ввечері я співала. Я не скажу, що це все народилося усвідомлено, але коли наша історія допомогла жінкам, вони просто дякували та казали, що їм вдалося завдяки цьому зберегти родину», – наголосила екс-солістка «Арктики».

Тоді вона зрозуміла, що коли більше розповідати про інструменти самопізнання для жінок, і вони будуть в більшій гармонії, це збереже більшу кількість родин.

«Для мене болючим місцем є діти, чиї батьки розлучаються. Я бачу, що у більшості випадків це стається не через нестачу кохання, а через нестачу знань про сімейні комунікації, про правильне місце чоловіка та жінки в родині», – пояснює співачка.

За її словами, такий досвід допомагає набувати і незвичайний музичний формат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 01:18 :24