Новини » Суспільство

Папа Франциск обвінчав пару в небі над Чилі

Фото: rmf24.pl

Незапланована церемонія відбулася, коли літак з Папою на борту летів із столиці Чилі Сантьяго до міста Ікіке.

Про це повідомляє RMF.FM.

Під час польоту стюардеса Паула та стюард Карлос попросили Папу про благословення. Понтифік запитав їх, чи вони одружені. Пара пояснила, що живе у цивільному шлюбі й має двоє дітей. Вони зазначили, що планували обвінчатися і вже призначили дату, проте, храм де мала відбутися церемонія, знищив землетрус.

Фото: rmf24.pl
Фото: rmf24.pl

Вислухавши пояснення молодих людей, Папа запропонував їм обвінчатися безпосередньо на борту літака. Коли вони погодилися, Франциск провів з ними коротку бесіду про важливість подружнього життя. Свідками на вінчанні стали священик і президент чилійської авіакомпанії Latam, які супроводжували Папу у польоті.

Прес-секретар Ватикану Грег Берк заявив, що шлюб, укладений таким чином, є абсолютно дійсним і видав відповідне свідоцтво написане від руки.

Нагадаємо, що напередодні візиту Папи Франциска до Чилі там підпалено кілька храмів і розповсюджено листівки з погрозами на його адресу.

Переклад з польської Андрія Павлишина, IA ZIK


Реклама

Для того, чтобы ваши продажи увеличились, а затраты снизились можно задуматься о создании интернет-магазина. Оставить заявку на разработку вашего интернет-магазина можно здесь www.rubika.com.ua. Закажите магазин под ключ и наслаждайтесь качеством его работы.Loading...