п'ятниця, 19 січня, 2018, 21:35 Суспільство
Ольга Богомолець: Лікарні просто посиплються

Весь минулий рік я говорила, що будуть епідемії і помиратимуть люди. Зараз я говорю, що лікарні просто посипляться, тому що держава створює спеціальні передумови.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

«Весь минулий рік я говорила, що будуть епідемії і помиратимуть люди – реакції нуль. Зараз я говорю, коли в нас закривали дитячі садочки, понад 70 тисяч людей не мають куди відвести дитину і те саме буде з лікарнями. Зараз лікарні просто посипляться, тому що держава створює спеціальні передумови. Зараз її мета закрити лікарні і скоротити лікарів – вирішити кадрову проблему східної Європи», – переконує депутатка.

За словами пані Богомолець, зараз лікарям зовсім не складно виїхати на роботу за кордон, тільки в Києві працюють три рекрутингові агенції.

«Вони беруть лікарів без складання медичного іспиту. Беруть тільки зі знанням мови. А в Польщу беруть навіть без знання мови, а Німеччину просять рівень B2 і беруть асистентом лікаря і дуже гарною зарплатою. А наші найкращі молоді лікарі виїжджають. Для кого ми це залишаємо, що ми робимо», – відзначила Ольга Богомолець.

За словами гості, вона зовсім не погоджується з політикою, яку впроваджує уряд.

«Те, що вони роблять іде на знищення, на вичавлювання з країни, найкращого нашого людського потенціалу і збільшення смертності тих людей, які не можуть виживати в тих умовах, які створені. Нам потрібно приводити до влади тих людей, які дбають про своїх громадян і державу. Такі люди є, але вони зараз відсторонені від влади», – підсумувала народна обраниця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 19:44 :46