п'ятниця, 19 січня, 2018, 11:31 Події
Одному з керівників «Самооборони Криму» прокуратура повідомила про підозру
Озброєний російський військовий в аеропорту Сімферополя, 28 лютого 2014 року. Фото: krymr.com
Озброєний російський військовий в аеропорту Сімферополя, 28 лютого 2014 року. Фото: krymr.com

Керівнику однієї з рот так званої «Самооборони Криму», яка брала участь у захопленні аеропорту в Сімферополі та адмінбудівель, оголосили про підозру у створенні збройних формувань та посяганні на недоторканність України.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури АР Крим.

«Слідчим відділом ГУНП в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, яким здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, здобуто достатньо доказів для повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 260 та ч. 2 ст. 110 КК України, керівнику так званої роти спецпризначення «Самооборони Криму», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, колишній керівник республіканської профспілки працівників МВС України зібрав 23.02.2014 року позачергове засідання профспілки, на якому було створено так зване збройне формування «Самооборона Криму».

27.02.2014 року він очолював 4-ту роту збройного формування, яка брала участь у блокуванні та захопленні аеропорту в м. Сімферополі, координував дії російських силовиків в Криму, також здійснював захоплення приміщень СБУ та МВС.

17 січня йому повідомили про підозру та підготували матеріали щодо оголошення його у розшук.

«Представники так званої «Самооборони Криму» безпосередньо причетні до порушень прав та свобод громадян на території півострову, захоплення адміністративних будівель та інших стратегічних об’єктів, чим здійснювали допомогу країні-агресору. Правоохоронними органами на сьогодні встановлено дані понад п’ятсот членів цього незаконно утвореного збройного формування. Робота з ідентифікації та збору доказів щодо причетності цих осіб до тих чи інших незаконних дій продовжується», – прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:33 :51