п'ятниця, 19 січня, 2018, 14:33 Львів
Небайдужих закликають долучитися до відновлення у Львові приміщення для атовців

Львівська обласна рада відкрила благодійний рахунок, на який всі, хто хоче долучитися до відновлення приміщення на Короленка, 1 а у Львові, можуть перераховувати кошти.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Першим, за його словами, зголосилось Українське лікарське товариство у Львові.

Нагадаємо, замість російського культурного центру в споруді спільними зусиллями облради та громадськості буде створено осередок для атовців.

«Медики під час святкування традиційної «лікарської Маланки» провели благодійний аукціон, аби зібрати кошти на відновлення приміщення на Короленка. Так от, на заході зібрали 14 000 грн. Маю велике сподівання, що й інша громадськість Львова не стоятиме осторонь та долучиться до реалізації проекту під умовною назвою «Будинок воїна». З обласної казни однозначно, що також виділимо кошти», – зазначив Володимир Гірняк. Так, за попередніми підрахунками, на проведення капремонту приміщення необхідно близько 5,5 млн грн.

Як повідомив Володимир Гірняк, Львівська обласна рада вже відкрила рахунок, на який благодійники можуть перераховувати кошти на проект під умовною назвою «Будинок воїна».

«Русское культурное общество» залишило нам приміщення на Короленка у дуже занедбаному стані. Там треба міняти комунікації, дах протікає, підлога в окремих місцях кимось була просто спалена. Таке враження, що там багаття розводили. Проте спільно із громадськістю на Короленка, 1а буде наведено лад», – сказав Володимир Гірняк.

Реквізити для перерахування коштів по Короленка, 1а:

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради

ЄДРПОУ 25255072

МФО 825014

р/р 31550340120967 у ГУДКСУ у Львівській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:20 :16