Новини » Політика 19 січня, 2018, 20:50
Нардеп-опоблоківець не зміг відповісти Ємцю, хто напав на Україну

Шановний, ви ж тут не слідчий і я не на допиті. Тому давайте вести дискусію в якомусь інтелектуальному полі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від «Опозиційного блоку» Володимир Гусак, відповідаючи на запитання нардепа Леоніда Ємця, хто напав на Україну?

«Опозиційний блок», який проголосував проти законопроекту, згідно якого Росія визнається агресором, каже про те, що вони виступають за відновлення суверенітету України. А суверенітет може бути порушений тільки зовнішньою агресією. Але представник «Опоблоку» просто не здатен, їм забороняє їхній російський куратор визнати, що агресором, який напав на Україну є Росія Володимира Путіна. От зараз ми можемо запитати, хто агресор, який напав на Україну?», – звернувся Леонід Ємець до нардепа-опоблоківця Володимира Гусака.

На що Володимир Гусак відповів: «Шановний, ви ж тут не слідчий і я не на допиті. Тому давайте вести дискусію в якомусь інтелектуальному полі», – заявив нардеп від «Опозиційного блоку»

У свою чергу ведуча програми додала, що справді, представники «Опозиційного блоку» дуже часто уникають відповіді на це питання. Нардеп Леонід Ємець зазначив, що визнавати Росію агресором представникам цієї політичної сили не дозволяє їхній російський куратор – ФСБ.

«Бо ж який може бути інший аргумент, щоб не визнати Росію агресором? «Опоблок» сьогодні – це представники ФСБ, або «філіал» Росії в українському парламенті. В голові не вкладається, що народні депутати України відмовляються сьогодні визнавати те, що Росія напала на Україну», – наголосив Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:23 :38